Vyplňte prosím poptávkový formulář dle Vašeho přání. Následně Vás budeme kontaktovat. Po osobní schůzce a dořešení detailů a zodpovězení dotazů Vám vypracujeme cenovou nabídku. Po obdržení cenové nabídky a jejím odsouhlasení, je podepsána smlouva o dílo. Nutností je složení zálohy 50 % z ceny díla, a to před započetím výroby.

Pokud staré dveře netěsní, kroutí se, zvažte jejich výměnu. Dodatečné úpravy a opravy jsou ze zkušenosti pouze oddálením jejich výměny.

Osobně nás kontaktujte a této starosti Vás ušetříme.

Jako adekvátní náhradu za stará okna se jeví jejich renovace. Avšak ze zkušeností víme, že renovace zpravidla vydrží 2-4 roky a jejich stav se pomalu navrací. Je to dáno barvami, které se používají na renovace, jelikož již nedokáží splnit nároky na odolnost, jako tomu bylo před několika lety. Výrobci Vám nabídnou barvy na bázi syntetiky. Přídavná těsnění a pokusy o opravy jsou spíše na efekt.

Převážně borovici, smrk, ale i modřín a dub. Vždy se jedná o lepený hranol PUR lepidly.

Ano, tato možnost tu existuje a také to tak provádíme. Na výběr je mnoho variant a v případě, kdy nabídka nevyhovuje, toto kování dokážeme nechat vyrobit na zakázk

Ano, návštěva naší výroby nebo přímo výroby Vašich oken, dveří nebo nábytku je vítána. Rádi Vás opět uvidíme. : )

Razíme zásadu, že co si vyrobíme, to si také namontujeme, pokud klient neurčí jinak.

Stará okna zpravidla nemají dostatečně široké polodrážky pro umístění těsnění a nového kování, které je u nových oken již dnes standardem. Toto těsnění dříve suploval parotěsný plech (plech přibitý na polodrážce křídla). Avšak z dnešního pohledu se jedná o zastaralou technologii, kterou nahradilo účinnější těsnění v rámu a dveřním křídle.

Nové dveře není možné osadit do starých zárubní. Nové zámky, které jsou nyní na trhu k dispozici jsou rozměrově odlišné od starých. Častokrát bývá situace, že staré zárubně jsou křivé. Nové dveře se křivě vyrábějí velmi obtížně, mnohdy je to finančně náročnější než vyrobit dveře včetně zárubní.