Vyplňte prosím poptávkový formulář dle Vašeho přání. Následně Vás budeme kontaktovat. Po osobní schůzce a dořešení detailů a zodpovězení dotazů Vám vypracujeme cenovou nabídku. Po obdržení cenové nabídky a jejím odsouhlasení, je podepsána smlouva o dílo. Nutností je složení zálohy 50 % z ceny díla, a to před započetím výroby.

Pokud staré dveře netěsní, kroutí se, zvažte jejich výměnu. Dodatečné úpravy a opravy jsou ze zkušenosti pouze oddálením jejich výměny.

Osobně nás kontaktujte a této starosti Vás ušetříme.

Jako adekvátní náhradu za stará okna se jeví jejich renovace. Avšak ze zkušeností víme, že renovace zpravidla vydrží 2-4 roky a jejich stav se pomalu navrací. Je to dáno barvami, které se používají na renovace, jelikož již nedokáží splnit nároky na odolnost, jako tomu bylo před několika lety. Výrobci Vám nabídnou barvy na bázi syntetiky. Přídavná těsnění a pokusy o opravy jsou spíše na efekt.

Převážně borovici, smrk, ale i modřín a dub. Vždy se jedná o lepený hranol PUR lepidly.

Ano, tato možnost tu existuje a také to tak provádíme. Na výběr je mnoho variant a v případě, kdy nabídka nevyhovuje, toto kování dokážeme nechat vyrobit na zakázk

Ano, návštěva naší výroby nebo přímo výroby Vašich oken, dveří nebo nábytku je vítána. Rádi Vás opět uvidíme. : )

Razíme zásadu, že co si vyrobíme, to si také namontujeme, pokud klient neurčí jinak.

Stará okna zpravidla nemají dostatečně široké polodrážky pro umístění těsnění a nového kování, které je u nových oken již dnes standardem. Toto těsnění dříve suploval parotěsný plech (plech přibitý na polodrážce křídla). Avšak z dnešního pohledu se jedná o zastaralou technologii, kterou nahradilo účinnější těsnění v rámu a dveřním křídle.

Nové dveře není možné osadit do starých zárubní. Nové zámky, které jsou nyní na trhu k dispozici jsou rozměrově odlišné od starých. Častokrát bývá situace, že staré zárubně jsou křivé. Nové dveře se křivě vyrábějí velmi obtížně, mnohdy je to finančně náročnější než vyrobit dveře včetně zárubní.

13B 13A
9A 9B
8B 8A
7B 7A
6A 6B
4B 4A
3A 3B
1A 1B
10B 10A
11A 11B
12A 12B
14A 14B
4B 4A
15A 15B
16A 16B
17A 17B
18A 18B
1A 1B
5A 5B
19A 19B
20A 20B nové
21B 21A
22A 22B
DSC_0544 DSC_0550